Slevy a akce od MAXBAGS.CZ na váš email!

O nás

Jsme rádi, že jste navštívili náš e-shop MAXBAGS. Rádi vám dokážeme, že kabelkám rozumíme! Věříme, že si i vy u nás vyberete tu pravou společnici!

E-shop jsme zakládali s jediným cílem – přinést vám českým ženám bohatou nabídku kvalitních a stylových kabelek.

Kabelky vnímáme jako atraktivní doplněk, který nesmí chybět žádné moderní ženě. Dobře víme, že každá žena má jiný vkus a potřeby, a proto se snažíme naši nabídku neustále rozšiřovat.

Aktuálně nabízíme přes 4000 produktů od malých psaníček, přes elegantní kabelky střední velikosti až po velké velké kabelky. Připravili jsme pro vás i stylová a praktická cestovní zavazadla, abyste i na cestách mohla ukázat váš vybraný vkus.

Jsme také přesvědčeni, že ke kabelce patří i stylová peněženka. I těch u nás najdete velké množství. Nabízíme také stylové doplňky do vlasů, hodinky náramky, se kterými doladíte váš outfit k dokonalosti.

Protože je našim cílem, aby naše nabídka byla co nejpestřejší, objednáváme naše zboží značky LS Fashion přímo u našeho dodavatele z Velké Británie. Doba dodání je proto u nás 5 až 12 dnů

Proč nakupovat u nás?

Pokud se rozhodnete pro nákup kabelky z našeho e-shopu, neváhejte se registrovat. Registrovaní zákazníci mohou získat za svůj nákup bonusové body, díky kterým si mohou při dalším nákupu odečíst slevu.

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně našeho zboží, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se a doufáme, že si z naší nabídky vyberete. 

Váš kabelkový ráj.

MAXBAGS.CZ

Napsali o nás:

http://www.kamoska.cz/styl-a-moda/elegance-hravost-i-prakticnost-to-jsou-trendy-kabelky-na-rok-2016.html